Hack Your Limits: Peníze a vnitřní svoboda

Můžeš mít oboje. Najdi odvahu a postav se svým limitům, otevři se úspěchu, hojnosti a žíj život podle svých představ.

Jestli chci žít podle svých představ a přitom v hojnosti, musím zjistit, co mě limituje.

Zažij 3 dny v intimní atmosféře, během kterých se naučíš, jak dostat své emoce pod kontrolu a jak se vymanit z programů a očekávání a jak žít v hojnosti, úspěchu a zažívat vnitřní svobodu.

Na chvíli se zastav a zamysli. Jakou emoci v tobě vyvolává představa peněz? Jakou energii v nich cítíš? Je to svoboda? Štěstí? Hojnost? Nebo naopak spoutání, hromadění a neustálá potřeba „mít víc“? Je to na tobě. Je na tobě, jaký smysl penězům a svému životu přiřadíš. Přiřazený smysl ovlivní tvoje emoce a ty mají sílu změnit vše od základů. Peníze se nemusí rovnat nesvobodě. A co je na tom nejlepší? Záleží jen na tobě. 

Naučíme tě techniky, jak přidělit věcem ten správný smysl, jak žít podle svých představ, jak žít v hojnosti. Protože hojnost není jen bohatství. Hojnost je blahobyt, vnitřní pohoda. Hojnost znamená vědět, kým jsem a co mě činí šťastným či šťastnou.

ichni chceme cítit emoce radosti, štěstí, úspěchu, lásky a naplněnosti. Všichni chceme být plní energie. Často nám v tom brání naše limity, strachy, které nejsou naše, ale které jsme jen přijali za vlastní. Je to především strach z toho, že zklamemesvé okolí, rodiče, či sami sebe. Pojď se postavit svým strachům a okolím nastaveným programům. Pojď dosáhnout vnitřního klidu a spokojenosti.

Na co se na workshopu zaměříme?

MYSL, kterou vnímáme jako most mezi tělem a podvědomím si mnohdy dělá co chce, je důležité vědět jak funguje a jak ji můžeme mít více pod kontrolou. Budeme hledat hluboce zakořeněné programy a odhalíme jejich vliv na náš život. Budeme se učit, jak se postavit myšlenkám strachu a a budovat „okruh vítěze“.

TĚLO, kterému mnohdy neumíme naslouchat a přitom „tělo nikdy nelže.“ V těle bez energie nám nebude nikdy dobře. Bude nás zajímat, jak si vytvořit a uchovat co nejvíc energie, protože bez energie nikdy nemohu naplnit své vize, být uvolněný, naplnit svůj potenciál a žít harmonický a vášnivý život, protože „energie je všechno.“

PENÍZE, HOJNOST A VNITŘNÍ SVOBODA. Žít život v hojnosti, rozumět energii peněz a zároveň zažívat vnitřní svobodu mohou být pro někoho velmi protichůdné energie. Lidé často pociťují řadu silných podvědomých celospolečenských programů, které vytvářejí zbytečnou bariéru k hojnosti a vnitřnímu klidu. Na workshopu se podíváme na tyto limitující programy a ukážeme si, jak se naplno otevřít svému vnitřnímu potenciálu a i to, jak přitáhnout do svého života více hojnosti a peněz. Naším cílem je nechat proudit nastřádanou energii k vlastnímu klidu a svobodě.

Na workshopu se naučíš lépe pracovat se svou energií, naučíš se, jak mít svou hlavu a emoce pod kontrolou, objevíš rituály, které ti mohou změnit život a najdeš odvahu být naplno sám(a) sebou. Najdeš cestu k tomu, jak mít úspěch v tom, co tě baví a přitom rozumět energii peněz. Najdeš si cestu k poznání toho, co tě činí opravdu šťastnými nebo šťastnou a co ti dodává vnitřní klid. Najdeš si cestu k sobě a svoji odvaze.

 

Kdy?

21. - 23. 3. 2024

Se na vás budeme těšit a věříme, že pro vás budou tyto dny nejen inspirativní a transformační, ale že budou začátkem něčeho nového.

dní
hodin
minut
sekund
Registrovat se

Kde?

Workshop se koná v příjemných prostorách Boutique hotelu Endemit v srdci Beskyd. Proč tady? Protože nám záleží na vašem pohodlí, prožitku a pocitu bezpečí. A věříme, že právě tady se budete po celou dobu cítit příjemně.

Proč?

Protože máte jedinečnou příležitost zažít tři dny plné inspirace, intenzivních mentálních i fyzických cvičení a získat zkušenosti a know-how kouče elitních sportovců a businessmanů Vítka Schlesingera a lékaře funkční medicíny Honzy Vojáčka.

1 Sporthacker

Vít Schlesinger Vít Schlesinger

3 dny

Nabité akcí, inspirací a individuálním přístupem

1 místo

Intimní a uklidňující prostředí v srdci Beskyd

Max 15 lidí

Osobní a intimní prostředí zaručeno

2 hosté

Vít Schlesinger

Vít Schlesinger

MUDR. Jan Vojáček

MUDR. Jan Vojáček

Funkční lékař

Kdo za tím vším stojí?

Vít Schlesinger

Vít Schlesinger je konzultant a stratég vrcholových sportovců, zakladatel myšlenky celostního přístupu k osobnímu růstu, úspěchu a spokojenosti – Sporthackingu. Spolupracuje s řadou vrcholových sportovců a olympioniků. Je vyhledávaný motivační řečník, TEDx a keynote speaker.

Vítek je zakladatelem Sporthacking Institutu, který má za úkol přenášet myšlenky a know how ze světa vrcholového sportu blíž k lidem či do firemního prostředí a podílet se na jedné ze zásadních otázek dneška: work-life balanc.

MUDr. Jan Vojáček

Během lékařské praxe jsem pochopil, že pokud chci člověka skutečně uzdravit, musím najít příčiny onemocnění, které jsou často skryté v jeho osobním příběhu. Právě to mě přivedlo k funkční medicíně.

Postupně ve mně rostla vášeň pro hledání a zkoumání skutečných příčin onemocnění a také zájem o člověka v celé jeho komplexnosti, hloubce a individualitě.

Když lékař chce člověku pomoci se skutečně uzdravit, musí rozumět komplexnímu fungování lidského organismu a zároveň znát jeho osobní příběh. Když chce lékař odhalit pravou příčinu nemoci, měl by disponovat praktickými nástroji k identifikaci skrytých příčin poruch fyziologické rovnováhy a zároveň být sám v rovnováze.

Podívej, co vše zažiješ

Co říkají o workshopech jejich účastníci?

Iva Rolníková, leadership consultant a kouč

Iva Rolníková, leadership consultant a kouč

Našla jsem se v ledu. Nikdy jsem to nečekala. Vděk, respekt. Cítím, žiju, vnímám, já jsem.

Číst více
Antonín Padrnos, obchodník ve strojírenství

Antonín Padrnos, obchodník ve strojírenství

Přesto, že jsem prakticky celý víkend byl mimo svoji komfortní zónu, byl to ...

Číst více
Stanislav Taťák, jednatel společnosti IRS Europe a.s.

Stanislav Taťák, jednatel společnosti IRS Europe a.s.

Ve Sporthacking Institutu jsem se zúčastnil již 2 workshopů, které mi dodaly...

Číst více
Jaroslav Diviš, trenér U15 FK Jablonec, bývalý profesionál. fotbalista

Jaroslav Diviš, trenér U15 FK Jablonec, bývalý profesionál. fotbalista

Workshop, kterým jsem prošel byl naprostá pecka, jako bývalého profesionálního fotbalistu mě účast na tomto workshopu nasměrovala...

Číst více
Vítězslava Jehličková, tatérka

Vítězslava Jehličková, tatérka

Cítím vděčnost, radost a obrovskou úlevu, uvědomění, že se svým životem můžu dělat věci, které mě...

Číst více
Erik Jelínek, atlet, 400m překážky, mistr ČR 2020, ME U23

Erik Jelínek, atlet, 400m překážky, mistr ČR 2020, ME U23

Velmi přínosný workshop plný aktuálních informací, které odhalují funkce a chování těla. Člověk zde...

Číst více

Iva Rolníková, leadership consultant a kouč

Našla jsem se v ledu. Nikdy jsem to nečekala. Vděk, respekt. Cítím, žiju, vnímám, já jsem.

Antonín Padrnos, obchodník ve strojírenství

Přesto, že jsem prakticky celý víkend byl mimo svoji komfortní zónu, byl to perfektní zážitek plný inspirace, který mě určitě posune zase o trochu blíže k mému cíli – být spokojený sám se sebou. Děkuju Tonda

Stanislav Taťák, jednatel společnosti IRS Europe a.s.

Ve Sporthacking Institutu jsem se zúčastnil již 2 workshopů, které mi dodaly vnitřní klid, který jsem vzhledem k mé náročné profesi dlouhodobě vyhledával.

Jaroslav Diviš, trenér U15 FK Jablonec, bývalý profesionál. fotbalista

Workshop, kterým jsem prošel byl naprostá pecka, jako bývalého profesionálního fotbalistu mě účast na tomto workshopu nasměrovala k tomu, co chci dělat v budoucnosti. Děkuju Vítovi, Markét a Tomovi za nové zkušenosti. Tohle doporučuji všem, kteří se chtějí posunout jak v profesním, tak v osobním životě.

Vítězslava Jehličková, tatérka

Cítím vděčnost, radost a obrovskou úlevu, uvědomění, že se svým životem můžu dělat věci, které mě posouvají a zkvalitňují moje emoce (prožívání všedních hektických dnů). Chci vám moc poděkovat, že jsem dokázala překročit svou komfortní zónu. Že jsem si tu uvědomila, co v životě chci, co potřebuji a jak to udělat, abych si to přitáhla a svůj život zkvalitnila. Moc děkuji vám všem – Vítku, Tomáši, Markéto, jste skvělí! Děkuju za tento dar, který předáváte dál...moc to pro mě znamená. Vím, že v tuto chvíli v mém životě nastávají obrovské změny, děkuji!!!

Erik Jelínek, atlet, 400m překážky, mistr ČR 2020, ME U23

Velmi přínosný workshop plný aktuálních informací, které odhalují funkce a chování těla. Člověk zde otestuje nejen fyzickou a psychickou stránku těla, ale především má možnost jít do akce a začít jednat. Protože během workshopu začnete hlouběji odhalovat a objevovat váš charakter a umožní vám provést změnu, po které většina lidi touží, ale nedokáží, nebo nevědí, jak udělat první krok. Workshop se konal ve velmi příjemném prostředí, které nás v průběhu ničím nerušilo. Skvěle zorganizované a vybrané prostředky pro osobnostní rozvoj. Workshop nebyl pouze o Sporthacking teamu a pozvaných hostech, kteří byli mimochodem úžasní, ale také o lidech, kteří na workshop dorazili. Protože každý jeden z nás dokázal předat někomu nové informace, zkušenosti a pomoci druhým lidem právě tak, jak oni v tu chvíli potřebovali. V tom bylo neskutečné kouzlo, které jsem ještě nikdy předtím neviděl. Myslím si, že tento workshop v oblasti „osobnostního rozvoje" nasadil laťku kvality hodně vysoko.

Hack your limits: peníze a vnitřní svoboda

22 800 Kč
21. - 23. 3. 2024

Jedinečný workshop: čtvrtek až sobota, kde se rozhodně nebudete nudit a jen pasivně naslouchat. Půjdeme i do akce a budeme posouvat své limity (meditace, otužování, dechová cvičení) a především budeme sami sebou

Kým jsem a kým chci být?

  • mysl jako most mezi tělem a podvědomím
  • hluboce zakořeněné programy a jejich vliv na náš život
  • identita jako největší síla lidské existence
  • jak budovat odvahu a "Okruh vítěze"

Tělo

  • tělo nikdy nelže
  • emoce a jejich vliv na tělo
  • energie je všechno

Peníze, hojnost a vnitřní svoboda: můžu mít všechno!

  • energie peněz a jak ji využít pro svůj prospěch
  • jak se otevřít hojnosti
  • úspěch, peníze, hojnost

*V případě Vaší neúčasti, ohlášené méně než 30 dní před začátkem workshopu, je platba nevratná.

Nyní je čas na registraci. Posouvej své limity.

Sporthacking je unikátní filozofie propojení základních pilířů úspěchu a osobní spokojenosti. Teď už Ti zbývá jen poslední krok, rozhodnout se. . .

Registrovat se

Chceš se o workshopu dozvědět více? Nyní je ten správný čas. Neváhej kontaktovat naši Markétu, ráda ti poví o tom, jak vše probíhá a jaký pro tebe můžeme mít přínos.

Markéta Havrlantová

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte Markétu.

Markéta Havrlantová

Vždy usměvavá a pozitivně naladěná manažerka. Má pod palcem organizaci našich workshopů, přednášek a dalších veřejných akcí. Její prioritou číslo jedna jste vy, účastníci našich akcí, a proto pro vás vždy dělá maximum možného.