HACK YOUR LIFE


Staň se mistrem svého mentálního a fyzického těla!

WORK-LIFE BALANC
EMOCE A TĚLO
BIOLOGIE VZTAHŮ

Tento 2 denní praktický workshop je plný know-how, sdílení z vlastní praxe a praktických technik, které Ti pomohou být mistry svého fyzického a mentálního těla.

Jedinečná příležitost strávit 2 dny s Honzou Vojáčkem a Vítkem Schlesingerem v malé skupince lidí, kde rozhodně nezůstaneme na povrchu.

Jan Vojáček se jakožto funkční lékař a autor zaměřuje na celostní pohled ke zdraví a funkční medicíně, Vít Schlesinger pracuje s řadou elitních sportovců a lidí z businessu a celostním přístupem jim pomáhá nejen zvýšit výkon a energii, ale především nalézt sám sebe.

Jak všechno se vším souvisí, jak náš sociální život ovlivňuje naše vnitřní prostředí a jakým způsobem je to navzájem propojeno a co můžeme každý den dělat proto, abychom žili životy dle svých představ? To vše a ještě něco navíc bude součástí těchto 2 jedinečných dní.

Tento praktický workshop Ti přinese know-how, které se nikde jinde nedozvíš.

Buď opravdovým tvůrcem svého života a porozuměj lépe propojení svých emocí, těla a duše.


Kdy?

VYPRODÁN

se na Tebe budeme těšit a jsme si jistí, že na tento inspirativní víkend nikdy nezapomeneš!

dní
hodin
minut
sekund
Registrovat se

Kde?

Workshop se koná v unikátních prostorech zlínského Vivid House. Jde nám o vaše pohodlí a pocit intimna, proto jsme vybrali místo, kde se budete po celou dobu workshopu cítit příjemně.

Proč?

Protože máš jedinečnou příležitost zažít dva dny plné inspirace, prožitků a energie s lidmi s podobným smýšlením, kde Tě budou provázet společně Honza a Vítek.

1 Sporthacker

Vít Schlesinger Vít Schlesinger

18 hodin

Nabitých akcí a inspirací

3 okruhy

Se specificky zaměřenými tématy

Max 20 lidí

Intimní atmosféra

2 hosté

MUDR. Jan Vojáček

MUDR. Jan Vojáček

Funkční lékař
Štěpán Pastula

Štěpán Pastula

Muzikoterapeut a cestovatel

Kdo za tím vším stojí?

Vít Schlesinger

Vít Schlesinger je konzultant a stratég vrcholových sportovců, zakladatel myšlenky celostního přístupu k osobnímu růstu, úspěchu a spokojenosti – Sporthackingu. Spolupracuje s řadou vrcholových sportovců a olympioniků. Je vyhledávaný motivační řečník, TEDx a keynote speaker.

Vítek je zakladatelem Sporthacking Institutu, který má za úkol přenášet myšlenky a know how ze světa vrcholového sportu blíž k lidem či do firemního prostředí a podílet se na jedné ze zásadních otázek dneška: work-life balanc.

MUDr. Jan Vojáček

Během lékařské praxe jsem pochopil, že pokud chci člověka skutečně uzdravit, musím najít příčiny onemocnění, které jsou často skryté v jeho osobním příběhu. Právě to mě přivedlo k funkční medicíně.

Postupně ve mně rostla vášeň pro hledání a zkoumání skutečných příčin onemocnění a také zájem o člověka v celé jeho komplexnosti, hloubce a individualitě.

 

O ČEM BUDU MLUVIT NA WORKSHOPU NA HRANĚ LIMITŮ??

Budu mluvit o biologii vztahů. O tom, jak jsou pro naše zdraví vztahy zásadní. Ať už náš sociom – vztahy s partnerem, dětmi, rodinou, kolegy, přáteli, ale také i náš vztah s sobě samému.

Co když všechny vztahy a jejich kvalita je dána naším vnitřním nastavením a naším vztahem k sobě? Jak komunikujete s okolím? Vědomě s plnou pozorností a vnímavostí k reakcím vašeho těla? A jak se mohou muž a žena výhodně doplňovat a respektovat se, místo toho, aby spolu soupeřili?

Podívej, co vše zažiješ

Co říkají o workshopech jejich účastníci?

Iva Rolníková, leadership consultant a kouč

Iva Rolníková, leadership consultant a kouč

Našla jsem se v ledu. Nikdy jsem to nečekala. Vděk, respekt. Cítím, žiju, vnímám, já jsem.

Číst více
Antonín Padrnos, obchodník ve strojírenství

Antonín Padrnos, obchodník ve strojírenství

Přesto, že jsem prakticky celý víkend byl mimo svoji komfortní zónu, byl to ...

Číst více
Stanislav Taťák, jednatel společnosti IRS Europe a.s.

Stanislav Taťák, jednatel společnosti IRS Europe a.s.

Ve Sporthacking Institutu jsem se zúčastnil již 2 workshopů, které mi dodaly...

Číst více
Jaroslav Diviš, trenér U15 FK Jablonec, bývalý profesionál. fotbalista

Jaroslav Diviš, trenér U15 FK Jablonec, bývalý profesionál. fotbalista

Workshop, kterým jsem prošel byl naprostá pecka, jako bývalého profesionálního fotbalistu mě účast na tomto workshopu nasměrovala...

Číst více
Vítězslava Jehličková, tatérka

Vítězslava Jehličková, tatérka

Cítím vděčnost, radost a obrovskou úlevu, uvědomění, že se svým životem můžu dělat věci, které mě...

Číst více
Erik Jelínek, atlet, 400m překážky, mistr ČR 2020, ME U23

Erik Jelínek, atlet, 400m překážky, mistr ČR 2020, ME U23

Velmi přínosný workshop plný aktuálních informací, které odhalují funkce a chování těla. Člověk zde...

Číst více

Iva Rolníková, leadership consultant a kouč

Našla jsem se v ledu. Nikdy jsem to nečekala. Vděk, respekt. Cítím, žiju, vnímám, já jsem.

Antonín Padrnos, obchodník ve strojírenství

Přesto, že jsem prakticky celý víkend byl mimo svoji komfortní zónu, byl to perfektní zážitek plný inspirace, který mě určitě posune zase o trochu blíže k mému cíli – být spokojený sám se sebou. Děkuju Tonda

Stanislav Taťák, jednatel společnosti IRS Europe a.s.

Ve Sporthacking Institutu jsem se zúčastnil již 2 workshopů, které mi dodaly vnitřní klid, který jsem vzhledem k mé náročné profesi dlouhodobě vyhledával.

Jaroslav Diviš, trenér U15 FK Jablonec, bývalý profesionál. fotbalista

Workshop, kterým jsem prošel byl naprostá pecka, jako bývalého profesionálního fotbalistu mě účast na tomto workshopu nasměrovala k tomu, co chci dělat v budoucnosti. Děkuju Vítovi, Markét a Tomovi za nové zkušenosti. Tohle doporučuji všem, kteří se chtějí posunout jak v profesním, tak v osobním životě.

Vítězslava Jehličková, tatérka

Cítím vděčnost, radost a obrovskou úlevu, uvědomění, že se svým životem můžu dělat věci, které mě posouvají a zkvalitňují moje emoce (prožívání všedních hektických dnů). Chci vám moc poděkovat, že jsem dokázala překročit svou komfortní zónu. Že jsem si tu uvědomila, co v životě chci, co potřebuji a jak to udělat, abych si to přitáhla a svůj život zkvalitnila. Moc děkuji vám všem – Vítku, Tomáši, Markéto, jste skvělí! Děkuju za tento dar, který předáváte dál...moc to pro mě znamená. Vím, že v tuto chvíli v mém životě nastávají obrovské změny, děkuji!!!

Erik Jelínek, atlet, 400m překážky, mistr ČR 2020, ME U23

Velmi přínosný workshop plný aktuálních informací, které odhalují funkce a chování těla. Člověk zde otestuje nejen fyzickou a psychickou stránku těla, ale především má možnost jít do akce a začít jednat. Protože během workshopu začnete hlouběji odhalovat a objevovat váš charakter a umožní vám provést změnu, po které většina lidi touží, ale nedokáží, nebo nevědí, jak udělat první krok. Workshop se konal ve velmi příjemném prostředí, které nás v průběhu ničím nerušilo. Skvěle zorganizované a vybrané prostředky pro osobnostní rozvoj. Workshop nebyl pouze o Sporthacking teamu a pozvaných hostech, kteří byli mimochodem úžasní, ale také o lidech, kteří na workshop dorazili. Protože každý jeden z nás dokázal předat někomu nové informace, zkušenosti a pomoci druhým lidem právě tak, jak oni v tu chvíli potřebovali. V tom bylo neskutečné kouzlo, které jsem ještě nikdy předtím neviděl. Myslím si, že tento workshop v oblasti „osobnostního rozvoje" nasadil laťku kvality hodně vysoko.

HACK YOUR LIFE

16.800 ,-
3. - 4. 2. 2023

Jedinečná možnost zažít sám sebe s nejpovolanějšími průvodci na celostní filozofii, kde se vám Honza a Vítek budou naplno věnovat a pečovat o vás jako o své vlastní děti :-)

Emoce a tělo

  • dech jako most mezi tělem a podvědomím
  • ranní rituály jako start nového dne
  • štěstí versus úspěch
  • práce s podvědomím

Biologie vztahů

  • vliv lidské biochemie na naše vztahy
  • vztahy a jejich vliv na psychiku a životní energii
  • jak náš sociom ovlivňuje vnitřní prostředí

Work - Life Balance

  • jak to dělá Honza a Vítek
  • jak si najít v práci smysl
  • práce jako poslání

“INVESTICE DO SEBE JE TOU NEJLEPŠÍ INVESTICÍ”

*V případě Vaší neúčasti, ohlášené méně než 14 dní před začátkem workshopu, je platba nevratná.

Nyní už je to jen na Tobě.

Teď už zbývá jen poslední krok, jít do akce!

Registrovat se

Těšíme se na Tebe.

Markéta Havrlantová

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte Markétu.

Markéta Havrlantová

Vždy usměvavá a pozitivně naladěná manažerka. Má pod palcem organizaci našich workshopů, přednášek a dalších veřejných akcí. Její prioritou číslo jedna jste vy, účastníci našich akcí, a proto pro vás vždy dělá maximum možného.