Chlad jako cesta - mysl

https://www.sporthacking.com/wp-content/uploads/2022/06/hack-main.png

Sebedůvěra - Emoce - Meditace - Dechové techniky

Druhý ze série workshopů “Chlad jako cesta,” který se zaměřuje na práci s lidskou myslí a emocemi.

Tento druhý workshop jde ještě o něco hlouběji a je i více praktický než jeho předchůdce Chlad jako cesta – Tělo.
Je zaměřený na přesah chladu, jakožto nástroje ke zvyšování sebedůvěry a hledání vnitřního klidu.

Workshop je více praktický a je určený na aplikování do každodenního života při řešení různých stresových či jiných životních situací a výzev.

Zažijete na vlastní kůži nejen, jak připravit svoji mysl a tělo na pobyt v chladu, ale také jaké dechové techniky použít v různých stresových situacích a každodenním životě.

Workshop je určen začátečníkům až pokročilým.

 

Vítek Schlesinger se chladu aktivně věnuje již 10 let a zároveň ho dlouhodobě úspěšně využívá u řady svých klientů. Naučíte se speciální techniky, které využívají americké vojenské síly – např. American Sail Army, přes tibetská dechová cvičení až k technice Tummo a jejich konkrétní využití v praxi.

Na našem kurzu se tedy dozvíte, proč je chlad tak výjimečný ve filozofii celostního přístupu a jak se dá co nejefektivněji využít ve vašem životě.

 

Kdy?

se na vás budeme těšit a jsme si jistí, že na tento inspirativní den nikdy nezapomenete!

dní
hodin
minut
sekund
Registrovat se

Kde?

Workshop se koná v unikátních prostorech zlínského Vivid House. Jde nám o vaše pohodlí, a proto jsme vybrali místo, kde se budete po celou dobu workshopu cítit příjemně.

Proč?

Protože máte jedinečnou příležitost zažít den plný inspirace, intenzivních mentálních i fyzických cvičení a získat zkušenosti a know-how Sporthacking filozofie přímo od jejího zakladatele.

1 Sporthacker

Vít Schlesinger Vít Schlesinger

9 hodin

Nabitých akcí a inspirací

2. Úroveň

Kurz pro začátečníky i pokročilé

20 míst

Maximálně pro 20 z vás

Kdo za tím vším stojí?

Vít Schlesinger

Vít Schlesinger je konzultant a stratég vrcholových sportovců, zakladatel myšlenky celostního přístupu k osobnímu růstu, úspěchu a spokojenosti – Sporthackingu. Spolupracuje s řadou vrcholových sportovců a olympioniků. Je vyhledávaný motivační řečník, TEDx a keynote speaker.

Vítek je zakladatelem Sporthacking Institutu, který má za úkol přenášet myšlenky a know how ze světa vrcholového sportu blíž k lidem či do firemního prostředí a podílet se na jedné ze zásadních otázek dneška: work-life balanc.

Podívej, co vše zažiješ

Co říkají účastníci našich workshopů?

Erik Jelínek, atlet, 400m překážky, mistr ČR 2020, ME U23

Erik Jelínek, atlet, 400m překážky, mistr ČR 2020, ME U23

Velmi přínosný workshop plný aktuálních informací, které odhalují funkce a chování těla. Člověk zde...

Číst více
Jaroslav Diviš, trenér U15 FK Jablonec, bývalý profesionál. fotbalista

Jaroslav Diviš, trenér U15 FK Jablonec, bývalý profesionál. fotbalista

Workshop, kterým jsem prošel byl naprostá pecka, jako bývalého profesionálního fotbalistu mě účast na tomto workshopu nasměrovala...

Číst více
Iva Rolníková, leadership consultant a kouč

Iva Rolníková, leadership consultant a kouč

Našla jsem se v ledu. Nikdy jsem to nečekala. Vděk, respekt. Cítím, žiju, vnímám, já jsem.

Číst více

Erik Jelínek, atlet, 400m překážky, mistr ČR 2020, ME U23

Velmi přínosný workshop plný aktuálních informací, které odhalují funkce a chování těla. Člověk zde otestuje nejen fyzickou a psychickou stránku těla, ale především má možnost jít do akce a začít jednat. Protože během workshopu začnete hlouběji odhalovat a objevovat váš charakter a umožní vám provést změnu, po které většina lidi touží, ale nedokáží, nebo nevědí, jak udělat první krok. Workshop se konal ve velmi příjemném prostředí, které nás v průběhu ničím nerušilo. Skvěle zorganizované a vybrané prostředky pro osobnostní rozvoj. Workshop nebyl pouze o Sporthacking teamu a pozvaných hostech, kteří byli mimochodem úžasní, ale také o lidech, kteří na workshop dorazili. Protože každý jeden z nás dokázal předat někomu nové informace, zkušenosti a pomoci druhým lidem právě tak, jak oni v tu chvíli potřebovali. V tom bylo neskutečné kouzlo, které jsem ještě nikdy předtím neviděl. Myslím si, že tento workshop v oblasti „osobnostního rozvoje" nasadil laťku kvality hodně vysoko.

Jaroslav Diviš, trenér U15 FK Jablonec, bývalý profesionál. fotbalista

Workshop, kterým jsem prošel byl naprostá pecka, jako bývalého profesionálního fotbalistu mě účast na tomto workshopu nasměrovala k tomu, co chci dělat v budoucnosti. Děkuju Vítovi, Markét a Tomovi za nové zkušenosti. Tohle doporučuji všem, kteří se chtějí posunout jak v profesním, tak v osobním životě.

Iva Rolníková, leadership consultant a kouč

Našla jsem se v ledu. Nikdy jsem to nečekala. Vděk, respekt. Cítím, žiju, vnímám, já jsem.

Chlad jako cesta - Mysl

6.400,-
VYPRODÁNO

Jedinečný workshop, kde se rozhodně nebudete nudit a jen pasivně naslouchat. Půjdeme i do akce a budeme posouvat své limity (otužování, dechová cvičení, meditace)

Biochemie těla

  • které hormony a látky se vyplavují v našem těle během působení chladu

Regenerace

  • rozebereme, co se děje během chladu v našem těle
  • proč je chlad jednou z nejlepších regeneračních technik?

Mentální příprava

  • vliv na psychiku a životní energii
  • proč chlad pomáhá při práci s myslí
  • dechové techniky před, během i po otužování

*V případě Vaší neúčasti, ohlášené méně než 14 dní před začátkem workshopu, je platba nevratná.

Nyní je čas na registraci. Posouvej své limity.

Sporthacking je unikátní filozofie propojení základních pilířů úspěchu a osobní spokojenosti. Teď už Ti zbývá jen poslední krok, rozhodnout se. . .

Registrovat se

Chceš se o workshopu dozvědět více? Nyní je ten správný čas. Neváhej kontaktovat naši Markétu, ráda ti poví o tom, jak vše probíhá a jaký pro tebe můžeme mít přínos.

Markéta Havrlantová

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte Markétu.

Markéta Havrlantová

Vždy usměvavá a pozitivně naladěná manažerka. Má pod palcem organizaci našich workshopů, přednášek a dalších veřejných akcí. Její prioritou číslo jedna jste vy, účastníci našich akcí, a proto pro vás vždy dělá maximum možného.